IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Voucher Podarunkowy – Święta w IWW 2023

Voucher Podarunkowy

Prezenty są nieodłączną częścią życia, szczególnie te na Święta Bożego Narodzenia! Uwielbiamy je otrzymywać ale sami równie chętnie obdarowujemy nimi ukochane osoby! Zaskocz swoich najbliższych, rodziców, rodzeństwo, partnera/partnerkę, dzieci lub przyjaciół i zamiast materialnego prezentu wybierz możliwość rozwoju oraz zdobycia wiedzy i narzędzi, dzięki którym zadbają o swoje zdrowie, odporność i emocje.

Szkolenia w IWW to przestrzeń, w której każdy odnajdzie dla siebie coś wyjątkowego! Podaruj bezcenny prezent i doświadczenie, które naprawdę coś zmieni!

1. Dla kogo?

Voucher podarunkowy to doskonały prezent dla osoby zainteresowanej Totalną Biologią®/ Recall Healing®, naturalnymi metodami dbania o zdrowie, świadomością, samorozwojem i chciałaby zgłębiać wiedzę na temat, zdobyć nowe umiejętności terapeutyczne, pomóc sobie czy innym. Można ją wykorzystać na zakup szkoleń na www.iww.pl

2. Jak to działa?

To bardzo proste! Wykupujesz voucher na wybraną kwotę 500, 1000, 1500 lub 2000 zł. Podczas zakupu podajesz imię i nazwisko osoby, której chcesz go podarować. Po opłaceniu zamówienia automatycznie (mailowo) zostanie wysłany do Ciebie voucher, który możesz wydrukować i wręczyć lub wysłać mailem bliskiej osobie. Na voucherze znajduje się indywidualny kod do wykorzystania na naszej stronie www.iww.pl

3. Jak wykorzystać voucher podarunkowy? 

Osoba, której podarujesz voucher otrzymuje indywidualny kod na wybraną przez Ciebie kwotę. Aby go zrealizować powinna skontaktować się na maila kursy@iww.pl i podać w jakim szkoleniu chce wziąć udział. Jeżeli cena szkolenia przewyższy kwotę vouchera istnieje możliwość dopłaty. Voucher jest ważny rok od daty zakupu.

Vouchery będą dostępne w sprzedaży do 31.12.2023r.

Regulamin promocji dostępny na: https://www.iww.pl/regulamin-vouchery

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
6 grudnia 2023
Koniec:
31 grudnia 2023
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

On-line