Sudden Awakening / Natychmiastowe Przebudzenie – Instytut Wiedzy Waleologicznej
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Sudden Awakening / Natychmiastowe Przebudzenie

27 lutego/09:00 - 17 kwietnia/12:00 CET

Sudden Awakening / Natychmiastowe Przebudzenie

Obudź najlepszą wersję siebie, przeżyj najlepszą dekadę swojego stulecia!

8 tygodniowa podróż w rozwoju osobistym!

Sudden Awakening/ Authentic Cultivation

Natychmiastowe Przebudzenie/ Prawdziwy Rozwój.

Zajęcia prowadzą Mistrz Yu Jae-Sheen & SooJin Kim.

 

 

Terminy 8 tygodniowego kursu:

27.02.2021

06.03.2021

13.03.2021

20.03.2021

27.03.2021

03.04.2021

10.04.2021

17.04.2021

 

Godzina: 9:00 – 12:00 (czas środkowoeuropejski),

Online (na platformie ZOOM) Wydarzenie w języku angielskim, będzie tłumaczone na: polski, rosyjski.

 

Wszystkie szkolenia prowadzone są na żywo – online.

Po ich zakończeniu kursu otrzymają Państwo dostęp do nagrania.

W przypadku niemożliwości uczestnictwa w wydarzeniu online, nagranie będzie dla Państwa dostępne.

 

Specjalna cena: z kodem ZEN25 – 25% taniej.

Promocja trwa do 27.02.2021 – do godziny 23:59.

Zapisz się już dziś.

Serdecznie zapraszamy!


Nadszedł czas Twojego Przebudzenia!

Pomożemy Ci je uzyskać oraz wspierać jego rozwój!

Zmiany otaczającego nas świata nigdy nie przebiegały tak szybko i tak gwałtownie.

Wszechświat wyjątkowo nam sprzyja, wykorzystaj ten czas na realizację marzeń i samorealizację.

Masz w sobie wystarczająco dużo mocy, aby dotrzeć dokładnie tam gdzie chcesz!

Powinieneś tylko ją odkryć!

Te 8 tygodniowe warsztaty dadzą Ci wszystko czego potrzebujesz, aby dotrzeć dokładnie tam gdzie chcesz ! Regularne spotkania pozwolą Ci uwolnić energię, potencjał i kreatywność.

  • Otrzymasz dużo wsparcia, aby zmienić sposób postrzegania.
  • Ograniczające Cię przekonania i bariery przekształcisz w możliwości.
  • Zyskasz niekończące się pole do rozwoju i samorealizacji.
  • Zaczniesz świadomie zarządzać swoją energią i zaopiekujesz się sobą. Bo jesteś najważniejszą osobą w swoim życiu, która zasługuje na opiekę i rozwój.

Trening SUNDAO; ISM ciała, umysłu i ducha, na który Cię zapraszamy stanowi opiekuńcze, inspirujące i edukacyjne środowisko do generowania przełomów w najważniejszych aspektach Twojego życia.

Niezależnie od tego, czy od dawna starasz się rozwijać, czy dopiero zaczynasz, ten trening przyspieszy transformację i zapewni Ci spokój, rozwój, możliwości we wszystkich jego wymiarach.

To bilet do NOWEGO ŻYCIA.

Zajęcia prowadzą:

Mistrz Yu Jae-Sheen (nauczyciel Sundao, współzałożyciel ISM: Integralnej Metody Somatycznej)

Najbardziej innowacyjny i dynamiczny nauczyciel medytacji. Autor książek, w tym “Sundao. Starożytny trening umysłu, ciała i ducha”.

Po ponad 30 latach dzielenia się wiedzą i spotkaniach z tysiącami ludzi z całego świata, Mistrz Yu stworzył przełomowy program SUNDAO; ISM. Stanowi on interpretację starożytnego taoizmu, buddyzmu oraz duchowe zrozumienie medycyny orientalnej. To sztuka treningu ciała, umysłu i duszy. Połączenie ćwiczeń fizycznych z formami oddychania przeponą w celu pielęgnowania i regulowania wewnętrznych zasobów energii naszego ciała. Szereg medytacji oraz trening umysłu i ciała, niezbędny do fizycznego, mentalnego i duchowego rozwoju każdego człowieka.

Mistrz Yu podróżuje po całym świecie, oferując warsztaty i osobiste spotkania dla osób indywidualnych i organizacji. Swoim żywym, entuzjastycznym stylem nauczania rzuca światło na głębsze zasady i fundamentalne mądrości oraz filozofię życia.

SooJin Kim (Współzałożycielka ISM oraz Inner Space Meditation and Music).

Współtworzyła razem z Mistrzem Yu metodę Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym w dzieleniu się swoimi odczuciami i wyrażeniem własnych emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości.

Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.

Jej droga do Wewnętrznej Przemiany rozpoczęła się po poważnej kontuzji. Poszukiwała rozwiązania, aby poradzić sobie z silnym bólem fizycznym płynącym z jej częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod medycyny – zachodniej i wschodniej, zaczęła badać wszystkie możliwe sposoby podejścia do tematu.

Odkryła metodę SUNDAO: ISM , która łączy trening ciała, umysłu i ducha. Zaczęła ją stosować i zauważa znaczące zmiany w funkcjonowania ciała. Ta metoda pomogła zwalczyć jej ból, kontrolować ciało tak by wdrożyć ćwiczenia, które krok po kroku pomogły jej uzyskać pełną sprawność. Ten trening pomógł jej rozwinąć zdolności fizyczne, umysłowe oraz emocjonalne. Zwiększył jej pozytywne nadstawienie do życia, większą kreatywność, zdolność do jasnego komunikowania się, adekwatnych reakcji, umiejętność radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi.

Gdy ujrzysz Mistrza Yu i SooJin razem przekonasz się o sile i energii tej metody.

Serdecznie Cię zapraszamy!


Opinie uczestników SUNDAO ISM:

“Chciałbym podziękować za piękne i nie do opisania spotkanie w weekend. Wszystko, czego doświadczyłem, było po prostu niesamowite. Każde spotkanie z SUNDAO ISM rozwija mnie, odkrywam moje nowe zasoby energii, zrozumienie swoich działań i pomysły na siebie. Jestem w podróży, która wpływa na wszystkie moje zmysły.”

“Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji.”

“To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co poczułam .”

Retreat zalicza 24 godziny do Certyfikacji facylitatora SUNDAO; ISM*

* Certyfikacja facylitatora SUNDAO; ISM wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU (continuing education units-jednostki kształcenia ustawicznego) z Mistrzem Yu.

Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w warsztatach w wersji elektronicznej oraz czasowy dostęp do nagrań warsztatów.

Informacje organizacyjne:

Dzień przed kursem na adres email podany podczas rejestracji uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją.

Gdyby nie otrzymali Państwo powiadomienia prosimy o sprawdzenie folderu SPAM

Ograniczona liczba miejsc!


Szczegóły

Start:
27 lutego/09:00 CET
Koniec:
17 kwietnia/12:00 CET
Wydarzenie kategoria:
Strona internetowa:
https://app.evenea.pl/event/suddenawakeningpl/

© 2021 Instytut Wiedzy Waleologicznej

kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

Instytut Wiedzy Waleologicznej