IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Bioenergetyczny Kod Relacji

Skorzystaj z 23% kodu rabatowego z okazji 8 marca – kod: 8MARCA

*kod nie obowiązuje na pakiety

 

Bioenergetyczny Kod Relacji

DATA: 9-10.03.2024

Godziny trwania kursu: 10:00-18:00

MIEJSCE: ONLINE

JĘZYK: JĘZYK FRANCUSKI Z TŁUMACZENIEM NA JĘZYK POLSKI ORAZ JĘZYK ROSYJSKI

 

Zapraszamy Cię na warsztaty dla Twojej wewnętrznej transformacji. Odkryj prawdziwą relację ze sobą, aby poznać swoje relacje ze światem zewnętrznym.

Zrozum swój Kod Relacji i dekoduj go!

To jak wyglądają Twoje relacje z innymi nie wynika z tego, jakie osoby spotykasz na swojej drodze, Twoje związki są manifestacją Twojego wewnętrznego KODU RELACJI.

Zapraszamy Cię do zanurzenia się w głębi swojej istoty i odkrycia, w jaki sposób Twoja relacja ze sobą bezpośrednio wpływa na Twoje relacje z innymi. To wyjątkowe seminarium zabierze Cię w wewnętrzną podróż, aby zrozumieć dynamikę Twojej wewnętrznej relacji ze sobą, aby odkryć to, jak kształtuje ona Twoje relacje z innymi.

Dowiedź się jak z pomocą dwóch potężnych narzędzi 22 Arkanów energetycznego Tarota i Koła Medycyny 5 Żywiołów uwolnić zakodowane informacje o związkach, by odnaleźć miłość i szczęście w relacji z sobą i z innymi!

Jakie są 22 Arkana Tarota?

22 Arkana Tarota to potężne symbole opisujące uniwersalne aspekty ludzkiego doświadczenia. Można ich użyć do ujawnienia ukrytych szczegółów Twojej osobowości, mocnych stron i wyzwań. Dowiesz się, jak każda arkana może poprowadzić Cię do lepszego zrozumienia siebie i swoich relacji.

Co to jest Koło Medycyny 5 Żywiołów?

Koło Medycyny to karta reprezentująca 5 podstawowych ruchów natury: Ziemię, Wodę, Ogień, Drewno i Metal. Każdy z nich odpowiada określonym aspektom Twojej osobowości. Rozumiejąc, jak te elementy oddziałują na siebie, odkryjesz istotne informacje na temat swojego wewnętrznego związku.

Dzięki szkoleniu:

  • Zidentyfikujesz dominujące elementy w Twoim własnym Kole Medycyny 5 Ruchów i ich wpływ na Twoje wybory w związku.
  • Zinterpretujesz 22 Arkana Tarota i ich znaczenie w Twoim życiu miłosnym.
  • Zrozumiesz wzorce zachowań w swoich przeszłych i obecnych związkach w świetle tych narzędzi.
  • Odkryjesz, jak zrównoważyć elementy swojej wewnętrznej pary, aby stworzyć harmonię w relacjach zewnętrznych.

Te warsztaty dają Ci szansę na rozwój osobisty, transformację i poprawę Twoich relacji. Przygotuj się na głębokie odkrywanie swojej wewnętrznej relacji, odkrywanie sekretów swoich interakcji z innymi i otwieranie drzwi do bardziej satysfakcjonujących relacji.

Szkolenie z Isabelle Boos oferuje transformacyjne doświadczenie, które zmieni Twoje relacje ze sobą i innymi.

Isabelle Boos

Absolwentka osteopatii i tradycyjnej chińskiej energetyki. Łączy osteopatię biodynamiczną (pracując z „Cichym Przyjacielem”, Centralnym Punktem łączącym każdą Istotę z Nieskończoną Energią Wszechświata) z Energetyką używając prawa 5 elementów, 64 heksagramów, symbolu Kwiatu Życia i doskonałej geometrii. Kontynuuje swoje badania nad rozumieniem ludzkiego ciała za pomocą Homeopatycznego Ducha Didiera Grandgeorgesa i hebrajskich liter Georges Lahy. Odkryła tarota, biologię i znaczenie choroby z Gerardem Athiasem. Razem tworzą globalną logikę bioenergetyczną, którą nazwali GEST.

Informacje organizacyjne:

Dzień przed webinarium na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM.

Uczestnicy otrzymują Certyfikat ukończenia szkolenie i 3 miesięczny dostęp do nagrania.

Uwaga! Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

Do zniżki w wysokości 50% upoważnieni są studenci do ukończenia 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji).

Podstawą otrzymania zniżki jest przesłanie skanu/zdjęcia ważnej legitymacji i kontakt mailowy: kursy@iww.pl

Zniżka nie obejmuje pakietów oraz biletów czasowych.

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
9 marca @ 10:00
Koniec:
10 marca @ 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Online