IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Body Awakening Journey – Przebudzenie kobiecej energii – BEZPŁATNY WEBINAR

PRZEBUDZENIE KOBIECEJ ENERGII – bezpłatne warsztaty z Amorią

 

Bezpłatne warsztaty stacjonarne z transmisją on-line

Miejsce: Med SPA Nogravity, ul. Grunwaldzka 519b (II piętro) Plewiska k.Poznania

8 marca 2024

godz. 18:00-19:30

Zapisy na zajęcia stacjonarne pod numerem telefonu : +48 696 552 552

(na warsztaty stacjonarne ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!)

 

Z okazji Dnia Kobiet w piątek 8 marca o godzinie 18:00 zapraszamy Cię na przepiękne spotkanie, na którym dowiesz się jak przebudzić swoją kobiecą moc i energię oraz jak korzystać z nich na co dzień, aby z lekkością cieszyć się pełnią życia.

Czym jest kobieca energia?

  • Kobieca energia to przede wszystkim lekkość, swobodny przepływ, wrażliwość, uważność, kreatywność, opiekuńczość, przyjemność, wewnętrzna zgoda na przyjmowanie i otrzymywanie, a także głęboka umiejętność odczuwania siebie – „kobiecie czucie”, które może być Twoim najlepszym drogowskazem.
  • Kobieca energia to także zdolność do wczuwania się w siebie, w swoje ciało, słuchanie głosu swojego serca, intuicji, podszeptów duszy.
  • Kobieca energia to umiejętność bycia tu i teraz – w spokoju, pełnej akceptacji tego kim jesteś i poczuciu wdzięczność.

Wejście i bycie w kobiecej energii otwiera wiele drzwi, ponieważ kobiecość ma wiele twarzy.

Dzięki aktywacji swojej energii otworzysz przede wszystkim drzwi do tego kim jesteś, do swojego serca i swojej esencji. Osadzenie w kobiecej energii nakarmi Cię spokojem, radością, wdzięcznością i miłością, a każdy krok na kobiecej drodze będzie otwierał przed Tobą drzwi do kolejnych głębokich i przepięknych doświadczeń – w Twojej codzienności, w życiu zawodowym, w relacjach z innymi, do pełni zdrowia!

Jeśli chcesz odczuwać więcej, głębiej i radośniej i spędzić miło czas dołącz do naszego spotkania!

Poznasz nie tylko sposoby na aktywację kobiecej energii, ale również na jej celebrowanie! Ponieważ kobiecość trzeba celebrować! Jesteś tu po to by czerpać z życia garściami!

Dowiesz się rozbudzić swoją kobiecą moc i energię, jak uwalniać zablokowane w ciele emocje, jak wspierać swoje ciało z pomocą żywej wody i oddechu.

Czekamy na Ciebie!

Spotkanie poprowadzi: Anna Amoria – terapeutka, wykładowczyni, uzdrowicielka i nauczycielka jogi, która posiada głęboką wiedzę na temat uruchamiania procesów samouzdrawiania.

Anna jest pasjonatką holistycznej i wielowymiarowej pracy z ciałem i duchowością, ma bogate doświadczenie w dziedzinie uzdrawiania i uwalniania blokad z ciała. Z jej pomocą uczestnicy warsztatów i sesji indywidualnych zyskują narzędzia i wiedzę, które umożliwiają im zrozumienie i uzyskanie świadomości siebie w całościowy sposób, łączący fizyczne, emocjonalne i energetyczne aspekty.

Jako wykwalifikowana nauczycielka jogi, Anna posiada głęboką wiedzę na temat znaczenia postawy ciała, tkanki powięziowej oraz harmonijnego rozwoju ciała i umysłu poprzez praktykę jogi. Jej umiejętność przekazywania tej wiedzy i umiejętności uczestnikom warsztatów sprawia, że osiągają one wspaniałe rezultaty we własnych procesach.

Amoria przeszła własną podróż uzdrawiania i przebudzania ciała, korzystając z wielu modalności, takich jak Recall Healing i rośliny mocy i żywa woda. Jej osobista historia uzdrawiania pozwoliła jej na jeszcze głębsze zrozumienie i empatię wobec innych osób, które pragną odzyskać zdrowie i równowagę.

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
8 marca
Godzina:
18:00 - 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

NO GRAVITY SPA + on-line
ul. Grunwaldzka 519 b /6
Plewiska, 62-064 Poland