IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Superwizja – Interpretacja snów. Sny jako narzędzie uzdrawiania

Interpretacja snów. Sny jako narzędzie uzdrawiania.

 

dr Gilbert Renaud – twórca Recall Healing®

 

12-13 marca, godz.: 17:30-20:30 | on-line

Mama i tata we mnie (nagranie)

Żałuję tego. Ból przeszłości w naszym ciele. Żal i Poczucie winy (nagranie)

webinarium w j. angielskim z tłumaczeniem na j. polski i j.rosyjski

 • Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania.
 • Superwizja zalicza 6 godzin do Szkolenia Zaawansowanego Recall Healing.

Uwaga! Żeby wynieść maksymalne korzyści z Superwizji – wskazane jest uczestnictwo w Szkoleniu podstawowym Recall Healing/Totalna Biologia – Level 1. Szkolenie w formie nagrania z dnia 19-21.01.2024 możesz nabyć wybierając odpowiedni bilet.

Możesz również kupić w pakiecie superwizje z dr Gilbertem Renaud. Marzec – Interpretacja snów, sny jako narzędzie uzdrawiania, kwiecień -Nie mogę się uspokoić, wszystkie poziomy lęku, maj – świadomość – to nie koniec!

 

Jedną trzecią naszego życia spędzamy śpiąc. Czas ten ma ogromny wpływ na jakość naszego życia i zdrowia. Podczas tego spotkania przyjrzymy się różnym problemom związanym ze snem. Zajmiemy się takimi kwestiami jak:

 • Bezsenność
 • Koszmary senne
 • Somnambulizm
 • Trudności z zasypianiem

Osobno zwrócimy uwagę na interpretację snów w metodzie „uzdrawiania przez pamięć”. Freud uznał, że „sny są królewską drogą do zrozumienia nieświadomości”. A większość szkół psychologicznych ma własną koncepcję i sposób interpretacji snów. Nic w tym dziwnego, bo w snach możemy uzyskać wiele informacji o życiu emocjonalnym klienta, o jego konfliktach. Wiedza ta jest tylko lekko „przypudrowana” metaforami i fabułą, ale jeśli uważnie słuchamy człowieka to symbole stają się przejrzyste.

W Totalnej Biologii®/ Recall Healing® sny są podstawowym narzędziem dostępu do ukrytych konfliktów, sygnałami i wiadomościami o naszych doświadczeniach.

NAGRANIA

Mama i tata we mnie:

superwizja z dnia 16-17 stycznia

Relacja z mamą i tatą to pierwsza i najważniejsza dla każdego z nas relacja, która niezależnie od tego, czy znamy swoich rodziców, czy utrzymujemy z nimi kontakt i co o nich myślimy wpływa na nasze ciało, zdrowie i życie. Decyduje o tym jakie schematy, programy czy wzorce emocjonalne będziemy powtarzać, jakie będziemy mieć problemy czy priorytety, a przede wszystkim o tym, co zamanifestuje nam nasze ciało.

Nasze ciało jest połączone z mamą, tatą i całą naszą rodziną, czy tego chcemy czy nie. W naszym biologicznym ciele jesteśmy zawsze prawdziwi. Ciało precyzyjnie pokazuje kim jesteśmy oraz to jaki emocjonalny ślad pozostawili w nas rodzice i przodkowie. Relacje z mamą, tatą i przodkami manifestują się jednak nie tylko w naszym ciele, ale też w naszych zachowaniach.

Choroby takie jak m.in cukrzyca, alergie, choroby układu limfatycznego, choroby i zaburzenia krwi i inne zawsze odnoszą się do naszych relacji z ojcem, matką lub obojgiem rodziców.

Jeśli uczestniczyłeś już w warsztatach Totalnej Biologii®/ Recall Healing®, to z pewnością wiesz, że aby wpłynąć na leczenie pewnych chorób trzeba porozmawiać o relacji z matką, a innych o relacji z ojcem. Wszystko to co rozgrywa się w naszym umyśle: stres, kłótnie, zerwane relacje miłosne itp. może mieć wpływ na ciało.

Aby pomóc sobie, swojemu dziecku lub ukochanej osobie należy poskładać obraz z wewnętrznych konfliktów i ułożyć je jak puzzle. W życiu często doświadczamy z partnerem czy naszymi bliskimi konfliktów podobnych do tych, których nie przepracowaliśmy z mamą lub tatą.

Zarys programu superwizji:

 • choroba jako sygnał przeżywanego dramatu w relacjach z rodzicami
 • choroby męskie i kobiece z perspektywy relacji mama i tata
 • co zrobić, kiedy nie znamy historii naszych rodziców i przodków, a musimy dowiedzieć się o pewnych wydarzeniach
 • jak pracować z adoptowanymi dziećmi, których historie rodzinne są nieznane
 • sesja pytań i odpowiedzi / praktyczne przypadki uczestników

Żałuję tego. Ból przeszłości w naszym ciele. Żal i Poczucie winy (z dnia 13-14.02.2024)

W pracy terapeuty Totalnej Biologii®/ Recall Healing® często odkrywamy, że choroby i problemy naszych klientów nie rozpoczęły się wczoraj i najczęściej są skutkami tego, co miało miejsce dawno temu. Nawet jeśli klienci pamiętają swoje życiowe traumy i doświadczenia, to ich odbiór często zmienia się z upływem lat. Pojawiają się ból, żal, poczucie winy i rozgoryczenie, a praktyka często pokazuje, że nawet jeśli próbujemy wybaczyć sobie czy innym, to w wielu przypadkach jest to niewystarczające.

Ból przeszłości zadomowił się w ciele, które nadal niesie w sobie pamięć szoku, wstrząsu, upokorzenia, wstydu czy żalu i nie może go uwolnić. Odpuszczenie i uwolnienie żalu jest często najważniejszym i kluczowym elementem terapii, kropką nad „i” umożliwiającym zrobienie kroku do przodu.

Podczas spotkania z twórcą metody dr. Gilbertem Renaud dowiesz się z jakich dodatkowych narzędzi i technik Totalnej Biologii®/ Recall Healing® skorzystać, aby pomóc sobie lub swoim klientom poradzić sobie z trudnymi doświadczeniami przeszłości.

Porozmawiamy o pracy z poczuciem winy, frustracją, smutkiem i żalem, które nieuchronnie ujawniają się, gdy zaczynamy omawiać linię życia naszego klienta.

Poznasz narzędzia, które pomogą w sytuacji gdy:

 • zrobiłaś/zrobiłeś coś czego żałujesz, od czego nie ma już odwrotu
 • nie możesz wybaczyć sobie lub innym
 • chcesz dowiedzieć się jak wpływają na nas emocje żalu i poczucia winy
 • jak pracować z żalem z powodu aborcji, rozstań, doświadczeniem przemocy popełnianej przez nas lub tej, której jesteśmy ofiarami,
 • jak podejść do tematu traumatycznych narodzin i okresu projekt/cel
 • trudne rodzicielstwo i dzieciństwo
 • młodzi i niedoświadczeni rodzice, dla których dziecko było problemem

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

dr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

Uwaga! Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

 


Podziel się tym wydarzeniem

 • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
12 marca @ 17:30
Koniec:
13 marca @ 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line