IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Choroby na pograniczu Biologii i Psychiki wg Totalnej Biologii ®

Szkolenie z dr Piotrem Pałaginem – Choroby na pograniczu Biologii i Psychiki wg Totalnej Biologii ®

24-25 sierpnia 2024, godz. 10.00 – 18.00 | on-line

 

webinarium w j.rosyjskim. Tłumaczenie na: j.polski

Po webinarium uczestnicy otrzymują:
– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
– Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Progi cenowe dla szkolenia:

25% – do 26.05 – kod: 25
20% – do 23.06 – kod: 20
15% – do 21.07 – kod: 15

 

Między Biologią a Psychiką. Zaburzenia i dysfunkcje na pograniczu zdrowia i choroby psychicznej – ADHD, ADD, Osobowość Borderline i inne oraz zaburzenia seksualne wg Totalnej Biologii ® / Recall Healing ®.

 

“Stany Pograniczne” czyli różnorodne stany i zaburzenia psychoemocjonalne u dzieci i dorosłych stanowią wyzwanie dla terapeutów oraz osób, których dotyczą i stają się problemem coraz bardziej powszechnym. Totalna Biologia/ Recall Healing, Nowa Germańska Medycyna, Biologika umożliwiają spojrzenie na choroby z pogranicza biologii i psychiki przez pryzmat programów biologicznych i nieuświadomionych emocji precyzyjnie wyjaśniając mechanizmy ich powstawania i proponując skuteczne rozwiązania.

 

Szukasz konkretnych przyczyn chorób i zaburzeń psychoemocjonalnych takich jak: ADHD, ADD, stany Borderline, Narcyzm, infantylizm? Jesteś terapeutą lub problem ten dotyczy Ciebie lub Twoich najbliższych i potrzebujesz skutecznego rozwiązania?

Dowiedz się jakie emocjonalne przyczyny i konflikty stoją za zaburzeniami psychoemocjonalnymi dzieci i dorosłych wg Totalnej Biologii/ Recall Healing!

 

Wiedza zdobyta podczas dwudniowego szkolenia z dr. Piotrem Pałaginem może okazać się punktem zwrotnym na Twoje drodze zawodowej lub osobistej.

Jeśli masz problem z nadpobudliwością, hiperaktywnością, koncentracją uwagi, zaburzeniami psychoemocjonalnymi, osobowością typu Borderline, cierpisz na ADHD, ADD, zaburzenia seksualne lub problemy te dotyczą Twoich dzieci i najbliższych lub mierzysz się z nimi jako terapeuta poznaj ich prawdziwe przyczyny!

Totalna Biologia/ Recall Healing precyzyjnie wyjaśnia przyczyny chorób i zaburzeń psychoemocjonalnych i pozwala dotrzeć do ich źródła. Mózg reaguje na zagrożenie (np. te zapisane w naszej podświadomości, w pamięci komórkowej, w projekcie/cel czy historii rodowej) w jedyny sposób, jaki zna – czyli biologiczny, programując zachowania, choroby czy określone stany psychoemocjonalne.

 

Odszukanie źródła, które uruchomiło zmianę psychiczną czy organiczną jest drogą do uzdrowienia. Istnieją mechanizmy, które uruchamiają określone programy biologiczne oraz takie, które je uzdrawiają. Poznaj je i zrozum!

 

W programie:

  • ADHD u dzieci i dorosłych
  • ADD 
  • Stany Borderline wg Totalnej Biologii / osobowość typu borderline 
  • Infantylizm
  • Kompleks Edypa i Elektry wg Totalnej Biologii
  • Narcyzm wg Totalnej Biologii / osobowość narcystyczna
  • zaburzenia koncentracji i zachowania
  • deficyt uwagi i cyber aktywność
  • Seksualność/ zaburzenia seksualne/ Pornografia

Podczas szkolenia zostaną szczegółowo omówione fundamentalne konflikty emocjonalne wg Totalnej Biologii uwzględniające między innymi: okres projekt/cel , okoliczności przyjścia na świat, okres ciąży nieuświadomione konflikty rodziców, konflikty rodowe powodujące programy i mechanizmy zakodowane w podświadomości dziecka lub dorosłego. Nie zabraknie ciekawych przykładów z wieloletniej praktyki dr. Piotra Pałagina oraz konkretnych wskazówek terapeutycznych. Jak dekodować konflikty i choroby na pograniczu na poziomie biologicznym

 

Dr Piotr Pałagin  – psychoterapeuta, lekarz, homeopata, astrolog, autor wielu książek, wykładowca, erudyta. Specjalista między innymi Totalnej Biologii/ Recall Healing, Nowej Germańskiej Medycyny, Astrologii. W 1988 roku ukończył II Moskiewski Instytut Medycyny. 

Od 1991 roku pracuje jako terapeuta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracował zintegrowaną metodę terapeutyczną, łączącą cztery aspekty człowieka i sięgając do poziomu fizycznego, energetycznego, podświadomego i świadomego.

Jego doświadczenie obejmuje przede wszystkim szerokie spektrum problemów z zakresu medycyny holistycznej, psychoterapii oraz rozwoju osobistego i duchowego.

 

Uwaga! Kody rabatowe i zniżki nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

Do zniżki w wysokości 50% upoważnieni są studenci do ukończenia 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji). Podstawą otrzymania zniżki jest przesłanie skanu/zdjęcia ważnej legitymacji i kontakt mailowy: kursy@iww.pl

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

7951756
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Początek:
24 sierpnia @ 10:00
Koniec:
25 sierpnia @ 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line