IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Rodowe Korzenie Chorób – superwizja (dr Gilbert Renaud)

Tylko do końca roku! MIKOŁAJ w IWW 

– zniżki do 45%!

kod MIKO1 

45% na Level 1  dotyczy biletów na Level 1 szkoleń: * Recall Healing® / Totalna Biologia®;

30% na nagrania – kod: MIKON dotyczy biletów na szkolenia, które się odbyły i są dostępne w aktualnych szkoleniach;

25% na nadchodzące szkolenia i podręczniki oraz oleje CBD na www.krainazdrowia.com.pl – kod: MIKO25

20% na „WIELKI SŁOWNIK CHORÓB I DOLEGLIWOŚCI Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z” Jacquesa Martela – kod: MARTEL 

Promocja obowiązuje do 31 grudnia, godz. 23:59 

*nie obejmuje pakietów i Międzynarodowego Instytutu Recall Healing

 

Rodowe Korzenie Chorób – superwizja w Totalnej Biologii/ Recall Healing

Rodowe tajemnice, nieopowiedziane historie, traumy i inne tzw „spadki emocjonalne” są korzeniem chorób fizycznych, psychicznych, a także życiowych niepowodzeń i problemów. Dotyczą przeszłych, obecnych i przyszłych pokoleń.

Medycyna zachodnia określa pewne choroby dziedzicznymi lub genetycznymi, wg Totalnej Biologii/ Recall Healing korzeniem takich chorób są właśnie emocje, traumy i historie zapisane w pamięci komórkowej, nieuwolnione nigdy wcześniej. Chorowała babcia, choruje mama i córka..

Wg Totalnej Biologii/ Recall Healing rodzinny przekaz traumy lub zablokowanych emocji powodujących choroby będzie trwać aż do czasu gdy jeden z członków rodziny wykona odpowiednią pracę – odkryje rodzinną tajemnicę, uwloni emocje, a tym samymi ród, aby nie przekazywać traumy i choroby dalej.

Uwolnienie tajemnicy wpływa na wszystkich członków rodu, a zmiany obejmą zarówno Ci co byli, jak i Ci, którzy przyjdą.

Superwizje z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia® – Uzdrowienie przez świadomość ma na celu poszerzanie wiedzy z zakresu Totalnej Biologii® / Recall Healing® i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Totalnej Biologii® / Recall Healing®.
Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.

Jest to czas i miejsce na pytania i odpowiedzi o niektóre konflikty związane z chorobami, które nie są opisane w dostępnych dokumentach kursów.

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

dr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
21 grudnia 2023
Godzina:
17:30 - 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

On-line