IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Superwizja – „Nie mogę się uspokoić”. Wszystkie poziomy lęku wg Recall Healing® / Totalnej Biologii®

„Nie mogę się uspokoić”. Wszystkie poziomy lęku wg Totalnej Biologii®

 

dr Gilbert Renaud – twórca Recall Healing®

 

16-17 kwietnia, godz.: 18:00-21:00 | on-line

webinarium w j. angielskim z tłumaczeniem na j. polski i j.rosyjski

  • Uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania.
  • Superwizja zalicza 6 godzin do Szkolenia Zaawansowanego Recall Healing.

Uwaga! Żeby wynieść maksymalne korzyści z Superwizji – wskazane jest uczestnictwo w Szkoleniu podstawowym Recall Healing/Totalna Biologia – Level 1. Szkolenie w formie nagrania z dnia 19-21.01.2024 możesz nabyć wybierając odpowiedni bilet.

 

Wysoki poziom lęku, fobie i ataki paniki same w sobie nie są jeszcze chorobami, jednak w sposób znaczący wpływają na jakość życia ludzi, którzy ich doświadczają. Strach, lęk, niepokój, poczucie zagrożenia i związany z nimi brak poczucia bezpieczeństwa wpływają na wiele aspektów życia, często odbierając nam jego radość i lekkość.

Podczas superwizji z twórcą metody dr. Gilbertem Renaud dowiemy się z jakich dodatkowych narzędzi Totalnej Biologii®/ Recall Healing® korzystać oraz przyjrzymy się konfliktom emocjonalnym stojącym za wysokim poziomem lęku, fobiami, obsesjami, perfekcjonizmem czy atakami paniki.

Szczególnie uważnie przyjrzymy się atakom paniki. Zagadnienie to jest badane przez wielu naukowców, opracowano różne techniki psychologiczne, które mają pomóc w ich zwalczaniu. Ale ludzie nadal cierpią z powodu ataków paniki, doświadczają ich, starają się je jakoś przepracować, zniwelować ich skutki. Podczas spotkania zgłębimy konflikty im towarzyszące i dowiemy się, jak możemy pomóc osobom cierpiącym na nawracające ataki paniki lub pomóc sobie, jeśli sami ich doświadczamy.

Totalna Biologia®/ Recall Healing® precyzyjnie pokazuje jak przeanalizować i przepracować konflikty dotyczące lęku, fobii i ataków paniki i obsesji.

Dołącz jeśli chcesz dowiedzieć się:

  • co zrobić, aby pomóc sobie lub swoim klientom w przypadku lęków, ataków paniki
  • czerpać więcej radości i lekkości z życia
  • uwolnić emocje związane z konfliktami
  • kiedy lęki stają się patologią
  • sesja pytań i odpowiedzi

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

dr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

Uwaga! Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
16 kwietnia @ 18:00
Koniec:
17 kwietnia @ 21:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line