IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Zamień tabletki na dotyk – Zdrowy kręgosłup i układ kostny

Zamień tabletki na dotyk. Zdrowy Kręgosłup i układ kostny – dr Ałła Kutsenko


Kręgosłup, szkielet, kości i stawy.Warsztaty stacjonarne z transmisją on-line.Miejsce: Med SPA Nogravity, ul. Grunwaldzka 519b (II piętro) Plewiska k.Poznania

23-24 marca 2024

godz. 13:00-19:00 (sobota)

godz. 10:00-16:00 (niedziela)

(na warsztaty stacjonarne ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!)

 

Zmagasz się z bólami kręgosłupa i pleców? Doskwiera Ci nieprzyjemna sztywność lub napięcie karku lub masz problem z ich ruchomością? Odczuwasz dyskomfort w odcinku lędźwiowym? Budzisz się z usztywnionym, nadwrażliwym ciałem? Bolą Cię stawy, kolana, kostki? Czujesz ograniczenia związane z poruszaniem się i codziennym funkcjonowaniem? Jesteś już tym zmęczony/zmęczony?


Zadbaj o siebie! Twoje ciało potrzebuje pomocy. Tabletki łagodzą objawy, ale nie docierają do przyczyny problemów, przez co dolegliwości jeszcze bardziej się pogłębiają, dlatego zamień tabletki na dotyk i weź zdrowie w swoje ręce.

 

  • Naucz się stosować manualne i naturalne metody niwelowania i zapobiegania chorobom, problemom i bólom kręgosłupa, stawów, kolan i mięśni.

 

  • Odnajdź prawdziwe – emocjonalne źródło problemów kręgosłupa, mięśni, kości i stawów wg Totalnej Biologii® / Recall Healing®.


Połączenie mocy Twojego własnego dotyku i holistycznej wiedzy, pozwoli Ci osiągnąć najlepsze i najskuteczniejsze efekty autoterapii. Z pomocą ucisku odpowiednich punktów, automasażu i świadomości wesprzesz swoje ciało w uwalnianiu zastojów i bólów. Zadbasz o fundamenty swojego zdrowia i witalności.

Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ mechanizmy powstawania chorób, dolegliwości i bólów zapisują się w naszym ciele i jego strukturach. W kościach, mięśniach, stawach i kręgosłupie. Praca z własnym organizmem pozwala wrócić do równowagi i zniwelować nieprzyjemne objawy, odzyskać radość i chęć życia. Dotyk pomaga też w utrzymaniu zdrowia w dobrej kondycji, a w wielu przypadkach przynosi natychmiastową ulgę (np. bóle pleców, stawów).

Totalna Biologia®/ Recall Healing® precyzyjnie wyjaśnia mechanizmy powstawania chorób, a przede wszystkim pozwala docierać do ich emocjonalnej przyczyny. Dzięki temu możemy odkryć źródło naszych problemów i rozwiązać je, zamiast tylko nieustannie zwalczać same objawy. Objawy jak np. ból i sztywność kręgosłupa, kolan, stawów wiele mówią nam wiele o naszym aktualnym stanie emocjonalnym. Każda struktura w ciele powiązana jest

W odzyskaniu zdrowia i równowagi skutecznie pomogą Ci Twoje własne ręce i holistyczne techniki pracy z ciałem. Poznasz je na warsztatach z wybitną neurolog, osteopatką, terapeutką Totalnej Biologii® / Recall Healing® dr Ałłą Kutsenko.


PROGRAM WARSZTATÓW

część teoretyczna:

  • Totalna Biologia®/ Recall Healing® a kręgosłup, mięśnie, stawy, kolana, kości – jakie jest prawdziwe/psycho-emocjonalne znaczenie chorób i dolegliwości. Konflikty związane z kręgosłupem, stawami i mięśniami.
  • test stanu zdrowia i jego interpretacja, dzięki czemu dowiesz się w jakiej kondycji jest Twój układ mięśniowy, szkieletowy – gdzie znajduje się prawdziwa przyczyna problemów
  • jak pomóc sobie poprzez mięśniowo-powięziowe rozluźnianie

część praktyczna:

  • test kinezjologiczny – jak go prawidłowo wykonać, aby pomóc sobie i innym
  • jak pracować z Czakrami: zastosowanie odpowiedniej diety, olejków (aromaterapii) i kolorów, aby odblokować właściwy przepływ energii w ciele
  • akupresura – nauka technik akupresurowych na konkretne dolegliwości i problemy
  • ćwiczenia oddechowe i manualne

Jeśli chcesz pożegnać bóle i dolegliwości pleców, kręgosłupa, lędźwi, kolan i stawów lub po prostu chcesz poprawić swoją kondycję i zadbać o zdrowie kręgosłupa (od którego wszystko się zaczyna) dołącz do szkolenia.

 

W wydarzeniu możesz również zakupić nagrania poprzednich webinarów dr Ałły: Przeziębienia, grypy i wirusy, Zdrowie kobiety oraz Wzmacniamy Odporność.

dr AŁŁA KUTSENKO

Terapeutka, wybitny neurolog. Ukończyła Charkowski Instytut Medyczny, posiada prawie 40-letnie doświadczenie w leczeniu chorych. Wyspecjalizowała się w osteopatii, homeopatii, refleksologii, psychosomatyce, metodach manualno-korekcyjnych i energetycznych. Dr Ałła Kutsenko opracowała swój własny program terapeutyczny na podstawie terapii czaszkowo-krzyżowej (cranio-sacralnej). To właśnie tę metodę łączy z podejściem psychologicznym, doświadczeniem zawodowym oraz wiedzą z innych wymienionych dziedzin, co pomaga w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.

Dr Ałła Kutsenko często mówi: „Neurologia wyjaśnia, dlaczego człowieka dotyka jakiś rodzaj bólu. Doświadczenie zawodowe zaś podpowiedziało mi, że można pomagać na różne sposoby. Wybrałam to, co najlepsze – uwalniam od bólu”.

Dzięki terapii, którą stosuje Ałła Kutsenko, układ nerwowy człowieka powraca do prawidłowego funkcjonowania i zostają przywrócone naturalne siły uzdrawiające organizmu. Wpływa na pracę całego układu i oddziałuje na przywrócenie prawidłowych funkcji układu nerwowego, pokarmowego, oddechowego, limfatycznego, mięśniowego, powięziowego i kostnego.

Wywiad z dr Ałłą Kutsenko w Pytaniu na Śniadanie: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/44996577/jest-neurologiem-ale-postanowila-zglebiac-inne-metody-leczenia

Uwaga! Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

Do zniżki w wysokości 50% upoważnieni są studenci do ukończenia 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej) oraz emeryci i renciści (po okazaniu legitymacji).

Podstawą otrzymania zniżki jest przesłanie skanu/zdjęcia ważnej legitymacji i kontakt mailowy: kursy@iww.pl

Zniżka nie obejmuje pakietów oraz biletów czasowych.

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
23 marca @ 13:00
Koniec:
24 marca @ 16:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Miejsce wydarzenia

Uzdrowisko NoGravity + on-line
ul. Grunwaldzka 519 b /6
Plewiska, 62-064 Poland
+ Google Map