Recall Healing®/Totalna Biologia® – Live Therapy (Workshop) – Instytut Wiedzy Waleologicznej
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Recall Healing®/Totalna Biologia® – Live Therapy (Workshop)

9 marca/13:00 - 10 marca/19:30 CET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prowadzidr Michelle LaMasa-Schrader / USA/Texas, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.

W szkoleniu mogą brać udział tylko te osoby, które ukończyły poziom I Recall Healing – Recall Healing® / Total Biology® Level I – możesz kupić dostęp do nagrania tego szkolenia w pakiecie z biletem na ten kurs.

Data: 9 – 10 marca 2021

Godziny: 13.00 – 19.30 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j.polski i j.rosyjski

Kurs on-line (16 h)

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,

– Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu i ilość godzin.

Certyfikaty są podstawą do otrzymania Dyplomów Recall Healing® oraz Zaświadczeń na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej. Po ukończeniu 120 godzin kursów tematycznych (5 kursów – dotyczy kursów od marca 2020 roku) – Dyplom Recall Healing® / Total Biology® Advanced Level i Zaświadczenie na drukach MEN Recall Healing® / Totalna Biologia® Poziom Zaawansowany.

Workshop z wykorzystanie w praktyce metodyki i narzędzi Recall Healing/Totalnej Biologii. Uczestniczą w nim obserwatorzy oraz pacjenci. Pacjenci odbywają publiczną sesję Recall Healing, a zarazem są też obserwatorami.

Każdego dnia będą rozpatrywane 2 przypadki diagnostyczne oraz przypadki pozostałych uczestników zajęć.

Grupowa terapia prowadzona pod superwizją odbywa się dwuetapowo – rozpatrywane są przypadki osób, które stają się obserwatorami. Dzięki połączeniu obserwacji z czynnym udziałem w terapii na żywo słuchacze uczą się stosować metodykę RH w praktyce. Ten trening daje uczestnikom możliwość skonfrontowania swoich doświadczeń z innymi przypadkami i przepracowania w grupie własnych problemów. Wypróbowują przy tym zestaw praktycznych narzędzi RH niezbędnych do dalszej pracy terapeutycznej nad sobą. Zdobytą w ten sposób wiedzę i nowe doświadczenia mogą później z powodzeniem wykorzystywać w pracy, ale również ze swoimi bliskimi.

Uwaga! Warsztat jest nagrywany i będzie udostępniony jako webinarium on-line. Osoby, które będą zabierały głos i pokazywały twarz w trakcie warsztatów, wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku w celach szkolenia.

Na warsztatach następują spontaniczne uzdrowienia!


Informacje organizacyjne:

  • Dzień przed rozpoczęciem kursu na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestniczki/uczestnicy kursu otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Jeśli nie otrzymają Państwo powiadomienia, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM!
  • Zalecamy uczestnictwo w kursie online – otrzymają Państwo dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim w online mogą Państwo na bieżąco zadawać pytania.


Szczegóły

Start:
9 marca/13:00 CET
Koniec:
10 marca/19:30 CET
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Online

© 2021 Instytut Wiedzy Waleologicznej

kontaktdojazdregulaminpolityka prywatności Początek strony ↑

Instytut Wiedzy Waleologicznej