Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

OTWÓRZ SIĘ I STWÓRZ SIEBIE

17 lipca 2017/19:00 - 21:00 CEST

Wydarzenie Nawigacja

WYKŁAD OTWARTY

17 lipca 2017, Warszawa

Prowadzi: dr Aleksander Perevalov
Godzina: 19:00-21:00

Poznacie Państwo historię swojej duszy, zobaczycie energetyczno-informacyjne odzienie, ciało subtelne (biopole), centra energetyczne (czakry), stan zdrowia emocjonalnego i perspektywy działań życiowych. Zobaczycie Państwo wszystko to, czego nam brakuje w życiu codziennym i o co prosi nas dusza w celu samopoznania i stworzenia siebie na Obraz i Podobieństwo!

Dziś można powiedzieć, że człowiek który przebywał w kosmosie i zgłębił tajemnicę jądra atomowego odkrywa siebie ponownie.

Medycyna szczegółowo zbadała ciało fizyczne i jest w stanie zamienić określone organy, zmienić ich biologiczną i socjalną rolę.

A tajemnice DUSZY pozostają nieznane!

Otwarte spotkania  „Odkryj i zbuduj siebie samego” są poświęcone tajemnicom duszy, odpowiedziom na odwieczne pytania:  KIM JESTEM? DLACZEGO JESTEM TUTAJ? DOKĄD KIERUJĘ SIĘ? JAK ŻYĆ W HARMONII I BYĆ SZCZĘŚLIWYM?

Na naszych spotkaniach pojawi się możliwość wejrzenia w tajniki swojego wewnętrznego świata, ujrzenia swoich talentów, predyspozycji i indywidualnego „bogactwa energetycznego”.

Zobaczycie Państwo wszystko to, czego nam brakuje w życiu codziennym i o co prosi nas dusza w celu samopoznania i stworzenia siebie na Obraz i Podobieństwo!

Prowadzi Aleksander Perevalov (Moskwa) – członek Ligi Psychologów Praktycznych Rosji, Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Tradycyjnej i Ludowej (Ryga), psycholog społeczny.

WSTĘP WOLNY!

Kontakt i zapisy:
tel.  601 567 181, 693 160 910

Szczegóły

Data:
17 lipca 2017
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie Category:

Prowadzi

dr Aleksander Perevalov

Miejsce

Warszawa
-
Warszawa, Polska
+ Google Map