IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

AUTYZM wg TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – dr Michelle LaMasa Dawson

AUTYZM wg TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING®   |  on-line

Szkolenie zalicza 8 godzin do Szkolenia Zaawansowanego  (Advanced Level) 

Level I jest niezbędny aby móc uczestniczyć w szkoleniach Recall Healing.

Godziny: 13.00 – 19.30 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j. angielski z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski

Szkolenie on-line

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują:

– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,

– Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu i ilość godzin.

Certyfikaty są podstawą do otrzymania po ukończeniu 120 godzin szkoleń Recall Healing® / Total Biology®*Advanced Level (Każdemu trzydniowy kurs odpowiadają 24 h)

  • Dyplomów Recall Healing® Advanced Level
  • Zaświadczeń o ukończeniu kursu Zaawansowanego Recall Healing / Totalna Biologia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej.

System nauczania i certyfikacji Recall Healing znajdziesz TUTAJ – kliknij

Uczestnicząc w szkoleniu otrzymujesz bonusy i rabaty. M.in. na zakup kolejnych szkoleń i podręczników uzupełniających do nich w KrainieZdrowia.com.pl.

IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody Recall Healing® / Totalna Biologia® w Polsce.

Zajęcia prowadzidr Michelle LaMasa Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.


Kody rabatowe i progi nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

 


Autyzm w perspektywie Totalnej Biologii jest schorzeniem o takim samym mechanizmie działania jak inne choroby, np. kaszel czy przeziębienie. Warunkiem pojawienia się autyzmu jest jednoczesne wystąpienie dwóch różnych konfliktów biologicznych w ośrodkach kory mózgowej. Aby zrozumieć autyzm należy odnaleźć przyczynę, z której powodu mózg doświadczającej autyzmu uznał, że brak komunikacji czy zamknięcie na świat będzie dla niej osoby najlepszym rozwiązaniem.

„Autyzm to przeniesienie zjawiska czarnej dziury, do której wpada światło, ale już nie wychodzi. Do chorego na autyzm docierają słowa, ale żadne od niego nie wychodzą”.

Totalna Biologia umożliwia dotarcie do przyczyn autyzmu poprzez uwzględnienie wielu różnych aspektów takich jak tajemnice rodowe, powtarzające się rodzinne historie i schematy, konflikty genealogii czy doświadczenia z etapu wczesnego dzieciństwa. W przypadku autyzmu niezwykle ważna jest kolejność rozwiązywania konfliktów. Jeżeli rozwiążemy konflikt biologiczny, który wystąpił jako drugi, istnieje możliwość całkowitego powrotu do równowagi.

Od czego zacząć poszukiwania pierwotnych przyczyn autyzmu? Totalna Biologia poprowadzi Cię po nitce do kłębka. Kiedy dowiesz się na co zwracać uwagę i jakie historie kryją się za mechanizmem autyzmu, zrozumiesz dlaczego mózg uznał brak komunikacji, czy zamknięcie się na świat za najlepsze rozwiązanie.

Szkolenie warsztatowe pogłębiające i kompleksowo traktujące zagadnienie Autyzmu.


Uzdrawianie przez świadomość

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Treningi Recall Healing /Totalnej Biologii oferują inny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomagają zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy (z biologicznego punktu widzenia). Są pewnego rodzaju przejściem na nowy poziom świadomości, skokiem kwantowym. Można powiedzieć, że choroba ma sens, znaczenie: pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w naszej głębi. Ta nowa świadomość jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem. Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego, doświadczenia związanego z tą traumą to najlepsza droga ku lepszej przyszłości, wolnej od retrospekcji.

Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą, a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, te szkolenia są właśnie dla Ciebie!


Informacje organizacyjne:

W dniu szkolenia na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają  3 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

  • Zalecamy uczestnictwo w kursie online – otrzymasz dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim online uczestniczysz w procesie grupowym i możesz na bieżąco zadawać pytania.

Level I (pierwszy stopień szkolenia Recall Healing / Totalna Biologia Basic) jest niezbędny aby móc uczestniczyć w szkoleniach tematycznych wchodzących w skład Advanced Level.

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
11 sierpnia 2023
Godzina:
13:00 - 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

On-line