IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Dekodowanie Emocji – praktyczne narzędzia Mind-Body Medicine – dr Michelle LaMasa Dawson

Dekodowanie Emocji – praktyczne narzędzia Mind-Body Medicine

13 – 15 października | on-line

Godziny: 13.00 – 19.30 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j. angielski z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski

Po ukończeniu warsztatów uczestnicy otrzymują:

– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,

– Certyfikat (w wersji elektronicznej) 

Zajęcia prowadzidr Michelle LaMasa Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Posiada doktorat z Mind-Body Medicine na Uniwersytecie Saybrook. Posiada certyfikaty wydane przez Centrum Mind-Body Medicine oraz posiada certyfikaty z Technik Neuroemocjonalnych i Programowania Neurolingwistycznego. Jest adiunktem w Academy for Comprehensive Integrative Medicine, a także w kilku college’ach i uniwersytetach. Jej pasją jest Recall Healing i pomaganie ludziom przejść przez ich podróż zdrowia. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w edukacji.


PROGI CENOWE:

do 13 sierpnia: 25% z kodem: 25
do 1 września: 20% z kodem: 20
do 14 września: 15% z kodem: 15
do 28 września: 10% z kodem: 10

Kupując bilet wpisz odpowiedni kod rabatowy:


  • Odkryj i uwolnij swoje Emocje
  • Usuń blokady energetyczne wspomnień i emocji
  • Poszerz swój warsztat praktycznych narzędzi pracy z Klientem
  • Uruchom swój wewnętrzny program autonaprawy

Na tym warsztacie poznasz praktyczne narzędzia do samouzdrawiania i uzdrawiania ciała fizycznego, duchowego i problemów emocjonalnych.

Tematy warsztatów:

– Wprowadzenie do Mind-Body Medicine

– Mechanizmy biologiczne – autogeniczność

– Obrazy i wizualizacje

– Różne formy medytacji

– Kinezjologia… odkrywanie uwięzionych emocji

– Ruch i oddech

– Uważne jedzenie

– Duchowość

Dla kogo: dla terapeutów, naturopatów, psychologów i lekarzy oraz dla osób zainteresowanych tematem i poszukujących praktycznych narzędzie wspomagających proces zdrowienia.

Wszystko jest w Twoim zasięgu! Już dysponujesz niezbędnymi narzędziami do zdrowia i szczęścia: Ciałem – Umysłem – Emocjami. Naucz się je obsługiwać!

Warsztaty praktyczne. Praca w grupach. Przygotuj na zajęcia: papier do rysowania, kredki, flamastry. Będziesz też potrzebować winogron i gorzkiej czekolady!

Narzędzia zaprezentowane na warsztacie to naukowo potwierdzone techniki Mind-Body Medicine, które zwiększają zdolność każdej osoby do samoświadomości i dobrostanu. Mamy zdolność do poprawy własnego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Wykorzystując autoekspresję, rysowanie i ruch, techniki medytacji, obrazowanie kierunkowe, biologiczne sprzężenie zwrotne, odpowiednie odżywianie i ćwiczenia, możemy zacząć rozszerzać naszą wrodzoną zdolność do zwiększania samoświadomości i poprawy samoopieki. Efektem jest uruchomienie procesów zdrowienia w naszym organizmie. To jak włączenie programu autonaprawy w naszym organizmie.


Informacje organizacyjne:

W dniu szkolenia na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają  3 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!
  • Szkolenie warsztatowe – Zalecamy uczestnictwo w kursie online. Podstawą tego warsztatu jest praca w grupach. Na nagraniach nie ma pracy w grupach.


Podziel się tym wydarzeniem

1357190
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Początek:
13 października @ 13:00
Koniec:
15 października @ 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line